دوره آموزشی خوانش حرفه ای

تمامی این مسیر از شما گوینده ای را خواهد ساخت، که آمادگی خوانش هر گونه متن را دارد و خروجی کار او، یک خروجی قابل ارائه در رسانه ی ملی ست.

قیمت :

قیمت اصلی 3.200.000 تومان بود.قیمت فعلی 2.950.000 تومان است.

قبل از مشاهده اطلاعات دوره حتما این ویدئو را ببینید!

سرفصل های دوره خوانش حرفه ای

۰۱ دکلمه‌های احساسی

شما شیوه ی خوانش چندین نوع از دکلمه ها و اشعار احساسی را فرا میگیرید.

با طنازی در خوانش آشنا میشوید و بازی با جنس صدا را آموزش میبینید.

با فوت و فن های خوانش متن خبری آشنا میشوید.

گاهی تفاوت میان یک گوینده ی حرفه ای و گوینده ای تازه کار، انتخابی ست که این دو در آکسان گذاری انجام میدهند. شما در این بخش آکسان گذاری را اصولی و حرفه ای یاد خواهید گرفت.

این باز بازی با احساس را با تکنیک های خوانش تیزر ادغام خواهید کرد.

بم خوانی، هیجان و اصول خوانش تیزر صنعتی را یاد میگیرید.

بازی های شیرین تیزرهای احساسی را آموزش میبینید.

اوج هیجان و فراز و فرود صدا در تیزرهای هیجانی را یاد خواهید گرفت.

اصول و فنون حرفه ای خوانش های مذهبی را فرا میگیرید.

درباره دوره خوانش حرفه ای

اگر میخواهید در گویندگی متون تبلیغاتی و غیر تبلیغاتی خبره شوید، این دوره برای شماست.

احسان اسلامی گوینده و مجری رسانه، در این دوره تجربه ی ده ساله ی خود در خوانش متون گوناگون برای رسانه را در اختیارتان میگذارد و خود تمرینات شما را بررسی خواهد کرد. در این دوره ی آموزشی شما ضمن آشنایی با لحن های گوناگون، تکنیک های تخصصی خواهش متون مختلف را فرا میگیرید و در هر جلسه باید تمرین مرتبط با آن را ارسال کرده و برای ورود به جلسه ی بعد، تایید را دریافت کنید.

تمامی این مسیر از شما گوینده ای را خواهد ساخت، که آمادگی خوانش هر گونه متن را دارد و خروجی کار او، یک خروجی قابل ارائه در رسانه ی ملی ست.

ویژگی های دوره خوانش حرفه ای

بازی با میکروفون

تکنیک های تخصصی

قواعد بازار کار

استفاده‌ی حرفه ‌ای از صدا

یادگیری لحن و احساس

امکانات بعد از شرکت در این دوره

دو ماه پشتیبانی

ضمانت بازگشت وجه

جزئیات تعداد فایل و نوع دسترسی

دریافت فایل‌های تصویری دوره بصورت کامل

دریافت اسلاید دوره که توسط مدرس تهیه شده

سوالات پرتکرار

این دوره به چه صورت است؟

این دوره به صورت فایلهای ویدئویی و صوتی ست که شما باید پس از یادگیری تکنیک ها، فایل تمرین را برای احسان اسلامی ارسال کرده و او پس از بررسی و اصلاحات مورد نیاز شما را برای تمرین بعد راهنمایی میکند.

با توجه به نتایج هنرجویان و بازخوردهایی که گرفته شده است، تفاوتی بین حضوری یا غیرحضوری بودن دوره ها وجود ندارد و تنها میزان پایبندی شما به تمرینات است که تغییرات شگفت انگیز را در شما رقم خواهد زد.

صد در صد. افراد باید پیش از این دوره، یک دوره ی فن بیان را(هر مدرس معتبری قابل قبول است)‌گذرانده باشند؛ چرا که مباحث دوره بسیار پیشرفته تر از مباحث ابتدایی بیان است.

شما پس از این دوره ضمن فراگیری تکنیک های گرفتن سفارش و بهره گیری از راهنمایی احسان اسلامی، به گروه هنرجویان سابق وی اضافه میشوید و میتوانید در جمع هنرمندان و گویندگان به تعامل پرداخته و مهارت های خود را در زمینه ی گویندگی تقویت کنید.

بله! اگر به جلسه ی آخر دوره برسید(چون باید هر تمرین شما تایید شود تا اجازه انجام تمرین بعدی را داشته باشید) خواهید دید که با روزهای ابتدایی ورود به دوره تفاوتی چشمگیر داشته اید و اگر تفاوتی را لمس نکردید، مبلغ پرداخت شده ی شما با احترام به شما بازگردانده خواهد شد.

نظرات دانشجوها